Darmowa wycena

A G E N C J A    I N T E R A K T Y W N A 

ABWebistes logo - Tworzenie stron internetowych
E-mail ABWebsites
Zadzwoń ABWebsites
Facebook ABWebsites
Facebook ABWebsites
Facebook ABWebsites
03 lipca 2021

Jak wygląda proces kompleksowego wprowadzenia Twojej firmy do Internetu?
Jakie są plusy takiego rozwiązania?

freelancer agencja strona internetowa strony internetowe co wybrać

Cześć, w dzisiejszym artykule chciałbym przybliżyć Ci jak wygląda proces kompleksowego wprowadzenia Twojej firmy do Internetu przez ABWebsites.
Opiszę również, dlaczego i jakie plusy daję Ci możliwość działania z jedną firmą, a nie kilkoma niezależnymi od siebie podmiotami.

 

Jak przebiega proces?

ETAP 1 


Spotykamy się online bądź przy herbacie omawiając Twoją firmę, dotychczasowe próby promocji i ich wyniki, przeprowadzamy "szybką" analizę czego potrzebujemy, co chcemy zmienić. Określamy Twój budżet na cały projekt i cel, który chcemy osiągnąć.

 

ETAP 2

 

Nasz zespół we własnym zaciszu popijając herbatę analizuje rynek, sprawdza wyniki, strony internetowe, działania innych firm na rynku, które są dla Ciebie bezpośrednim zagrożeniem, konkurencją. Zaczynamy kreować wizualną stronę Twojego projektu, podchodzimy do projektowania logo, materiałów reklamowych, bannerów. Ustalamy szacunkowy termin finalizacji projektu (w przypadku kompleksowej usługi tj. strona internetowa, zaplecze graficzne, stworzenie kanałów social media jest to około 10-30 dni - w zależności od stopnia skomplikowania projektu).
Skrupulatnie dobieramy paletę barw związaną z Twoim biznesem - kolory naprawdę działają na zmysły potencjalnego klienta. 

 

ETAP 3

 

Praca wre w naszym zespole! Wysyłamy Ci do wyboru, kilka wersji materiałów z zakresu identyfikacji wizualnej, w tym samym czasie tworzymy już Twoją stronę internetową, zajmujemy się integracją z systemami analizującymi ruch na Twojej stronie, pozostajemy w kontakcie cały czas i jesteśmy otwarci na Twoje uwagi!

ETAP 4

 

Nieprzerwanie kontaktujemy się z Tobą, ustalamy szczegóły wizualnej jak i technicznej strony całego projektu, przedstawiamy Ci na bieżąco rezultaty, informujemy o przewidywanym czasie do zakończenia tworzenia projektu.
Ten etap zwiastuję koniec prac i kolejny krok dla Twojego biznesu!


ETAP 5

 

Wszystko gotowe! Na zamkniętym serwerze testujemy stronę, wykluczamy ewentualne błędy, upewniamy się, że wszystko jest w porządku.
Podpinamy Twoją domenę, przekierowujemy ją na nasze serwery, zabezpieczamy stronę internetową certyfikatem bezpieczeństwa SSL.
I w tym momencie każdy użytkownik, który trafi na Twoją stronę dzięki dobremu pozycjonowaniu, internetowym kampaniom reklamowym, reklamom na tradycyjnych nośnikach może stać się Twoim klientem!

ETAP 6


Na Twoją stronę trafiają nowi użytkownicy, praca dla nas się nie kończy! Oczywiście jest to etap nieobowiązkowy przy wprowadzaniu firmy do Internetu, lecz warto się nad nim zastanowić.
W etapie szóstym zajmujemy się kampaniami reklamowymi, promujemy Twój biznes, analizujemy rynek i dbamy o dopasowanie się do aktualnych trendów!


Jakie plusy niesie za sobą takie rozwiązanie?

Właściwie takie rozwiązanie niesie za sobą wiele korzyści, przedstawimy Ci kilka z nich:

 

 • Wszystko w jednej firmie - Twoim projektem zajmą się osoby z doświadczeniem i wielką pasją. 
   

 • Czas - jesteśmy w stu procentach pewni, że Twój projekt zmieści się w ramach czasowych które sobie nadaliśmy - wszystkie nasze projekty zostały zrealizowane przed czasem.
   

 • Jedna firma, jedna faktura - nie musisz martwić się o freelancerów, którzy nie mają możliwości wystawienia Faktury VAT – oszczędzamy czas, papier i tusz.
   

 • Nielimitowana ilość małych poprawek - chcesz zmienić tekst bądź zdjęcie na Twojej stronie? Udostępnimy Ci dedykowany program do wprowadzenia zmian, dostaniesz również poradnik, chociaż nie powinien być potrzebny.
  Oczywiście możemy zrobić to za Ciebie

   

 • Rozwój, odpoczynek - mając nas możesz w stu procentach skupić się na rozwoju swojej firmy bądź odpoczynku. Od strony wizualnej jak i technicznej działamy za Ciebie!

 

Co z Twoim biznesem?

 

Skontaktuj się z nami.


biuro@abwebsites.pl

+48 798 367 442

Bądź skorzystaj z formularza
darmowej wyceny w prawym
górnym rogu tej strony.

Copyright © 2020-2024 | ABWebsites | BARCZYK GROUP
All Rights Reserved.

Made with 💙 by ABWebsites

FAQ

Blog

Portfolio

Kariera

Cennik

Oferta

Strona główna

Kontakt

ŚLEDŹ NAS!

NAWIGACJA

KONTAKT I DANE FIRMY

Instagram ABWebsites
Instagram ABWebsites
Facebook ABWebsites

biuro@abwebsites.pl

+48 504 66 58 66
 

BARCZYK GROUP
Aleksander Barczyk


NIP: 5732942017

REGON: 524622530

Przekonaliśmy Cię?
Odezwij się :)

Informacje o plikach cookies

Polityka prywatności

2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone

created by ABWebsites stworzone przez ABWebsites strona ABWebsites agencja interaktywna