Darmowa wycena

A G E N C J A    I N T E R A K T Y W N A 

ABWebistes logo - Tworzenie stron internetowych
E-mail ABWebsites
Zadzwoń ABWebsites
Facebook ABWebsites
Facebook ABWebsites
Facebook ABWebsites
06 marca 2021

Czy reklama w Internecie ma sens?

reklama w internecie billboard laptop abwebsites

Cześć, jeśli tu jesteś zapewne zastanawiasz się czy inwestycja w reklamę w Internecie ma sens, czy przyniesie Ci to lepsze zarobki, nowych klientów czy chociażby większą rozpoznawalność.

Dziś postaram się rozwiać Twoje wątpliwości.

 

Na początku nawiązując do miniatury tego artykułu zastanówmy się, czy standardowa reklama jaką znamy czyli między innymi billboardy, ulotki ma dalej sens. Odpowiedź jest prosta - oczywiście. Standardowe nośniki reklamy są pożądane cały czas, cały czas ludzie zwracają na nie uwagę i pozwalają nam dojść do większego grona odbiorców, budować wizerunek swojej marki chociażby przez rozpoznawalność naszej identyfikacji wizualnej takiej, jak logo czy charakterystyczne dla naszej działalności czcionki, kolory. 

 

Niemal identycznie działa reklama w Internecie, budujemy dzięki niej wizerunek swojej firmy i możemy zdobyć potencjalnych klientów i budować swoją wiarygodność. 

 

Spójrzmy na konkretne liczby - w lutym 2020 roku rozpoczęliśmy promowanie postu strony ABWebsites na Facebooku za kilkadziesiąt złotych. Reklama dała nam ponad 30 tysięcy wyświetleń, z czego zyskaliśmy trzech nowych klientów z którymi rozpoczęliśmy współpracę. Reklama przyniosła nam zwrot kosztów kampanii reklamowej niemal 126-cio krotnie.

 

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i wiedzieć, że nie każda reklama przekłada się na konwersję i przyniesie nam dochód czy chociażby jakiekolwiek zainteresowanie naszym produktem bądź usługą. 

Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek kampanii reklamowej rekomendujemy analizę rynku min. zapotrzebowania na Twoją usługę, konkurencji, kosztów. W razie zainteresowania bezpłatną wyceną zapraszamy do kontaktu.

 

Słowem podsumowania - reklama w Internecie przy wcześniejszej analizie, i profesjonalnym podejściu do prowadzenia kampanii reklamowej może przynieść ogromne korzyści, przy minimalnym nakładzie finansowym. 

Reklama w swojej tradycyjnej formie również może być dobrym rozwiązaniem dla niektórych firm.

 

Jeśli chcesz poznać rozwiązania na rozwinięcie swojej działalności - skontaktuj się z nami!

Copyright © 2020-2024 | ABWebsites | BARCZYK GROUP
All Rights Reserved.

Made with 💙 by ABWebsites

FAQ

Blog

Portfolio

Kariera

Cennik

Oferta

Strona główna

Kontakt

ŚLEDŹ NAS!

NAWIGACJA

KONTAKT I DANE FIRMY

Instagram ABWebsites
Instagram ABWebsites
Facebook ABWebsites

biuro@abwebsites.pl

+48 504 66 58 66
 

BARCZYK GROUP
Aleksander Barczyk


NIP: 5732942017

REGON: 524622530

Przekonaliśmy Cię?
Odezwij się :)

Informacje o plikach cookies

Polityka prywatności

2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone

created by ABWebsites stworzone przez ABWebsites strona ABWebsites agencja interaktywna